В Генічеську окупанти провели інвестиційний форум: Сальдо вже розказує про інвесторів з Індії

3 недели назад 0

Окупанти влаштували «Першу інвестиційну площадку» в окупованій  Херсонській області .

Про це редакції  стало відомо з окупаційних джерел новин.

Подія загарбників відбулася в окупованому  Генічеську , де зібралися представники бізнесу із різних куточків Російської Федерації. За інформацією окупаційних ЗМІ у заході взяли участь 119 підприємців.

«Учасники приїхали з різних куточків нашої необсяжної країни. Навіть вже виявили інтерес представники закордонного бізнесу з Індії», — зазначив гауляйтер Херсонщини  Володимир Сальдо .
Організаторами зустрічі виступило Херсонське обласне відділення «Всеросійської організації малого та середнього бізнесу «Опора Росії»» спільно з окупаційним Міністерством економічного розвитку регіону.

На відео, яке виклали російські пропагандисти, Гауляйтер Сальдо виражає радість від зацікавленості представників іноземного бізнесу, особливо з Індії, у розвитку інвестицій в окупований регіон. Проте, ця радість відбувається не через вияв ентузіазму відносно економічного розвитку, а є виразом власних корисливих мотивів.

Сальдо, відомий своїми впливовими зв'язками та широко відомий своєю участю в корупційних схемах, прагне привернути інвесторів не для забезпечення економічного зростання регіону, а для особистої вигоди. Для Сальдо головною метою є створення чергових «паперових» інвестиційних проектів, які послужать лише засобом для викрадення грошей з бюджету.

Прикладом може служити низка випадків розкрадання грошей при низькоякісному будівництві та ремонті шкіл, лікарень та бібліотек у місті Генічеськ, які відбуваються вже другий рік поспіль. Ці схеми, здебільшого, використовуються для незаконного збагачення окремих чиновників та підприємців, які співпрацюють з гауляйтером. Замість реального поліпшення умов життя місцевого населення, ці проекти стають лише інструментом для відмивання коштів та задоволення корисливих інтересів окремих осіб.