Центр служби крові Херсонщини закликає на донорство з подарунками

3 года назад 0

Херсонський обласний центр служби крові проводить акцію "Здай кров — отримай подарунок" яка триватиме до 29 жовтня включно.
На жаль, в області відчутний дефіцит донорської крові, але ж від її наявності дуже часто залежать людські життя. Зокрема, наразі терміново потрібна велика кількість донорів для 17-річного Валерія, який постраждав у ДТП та перебуває у реанімації Херсонської обласної клінічної лікарні.
Нагадаємо, На Херсонщине разбился джип с компанией подростков Здавши кров, ми допоможемо його врятувати!
До акції приєднався соціально відповідальний бізнес, тому серед донорів розігруватимуться подарунки: два комплекти наборів від товариства з обмеженою відповідальністю “RЕDМЕD” (термокружка, сумка, чашка, записник та спеціальна подяка у червоній рамці) та сертифікати від піцерії “SALEEPEPE”.
Всім, хто здає кров з 25 по 29 жовтня, видають спеціальний купон з номером, який візьме участь у розіграші подарунків.
Розіграш відбудеться за допомогою програми-генератора випадкових чисел. Він буде зафіксований на відео й опублікований 29 жовтня о 14:00 на всіх інформаційних ресурсах центру (офіційний сайт, сторінки в Інстаграм і Фейсбук, а також Телеграм-каналі).
Також у ці дні всі донори отримують на згадку браслети з написом “МАЮ ГОНОР, БО Я ДОНОР” від ТОВ “RЕDМЕD” та з написом “Я ДОНОР КРОВІ” від ТОВ “ОПТІМА ТРЕЙДИНГ”.
Донорів приймають за звичним розкладом: щоденно (крім суботи та неділі) з 8.00 до 12.30.
Херсонський обласний центр служби крові також нагадує: перед процедурою потрібно проконсультуватися з лікарем щодо відсутності протипоказань, а при собі обов'язково мати паспорт. Детальнішу інформацію можна переглянути тут.
Вгору