Габіони та сітки військового призначення на Херсонщині постачатиме новонароджений підприємець

1 месяц назад 0

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації уклав угоди на постачання військових габіонів та металевих сіток для оборонних потреб із підприємцем, зареєстрованим у березні 2024 року.

Про це повідомляє  із посиланням на відповідні закупівлі. 

Так, одна закупівля на габіони військового призначення становить майже 1,3 млн грн, а на металеву сітку — 3,4 млн грн.
В обидвох випадках постачальником є ФОП Чорнявський Олександр Анатолійович. Підприємець офіційно зареєстрований 14 березня 2024 року, тобто досвіду у нього близько трьох місяців. 

Попри нещодавню реєстрацію, підприємець одразу отримав підряди у Херсоні. На загальну суму 4,9 млн грн і два найбільших – на зазначене фортифікаційне обладнання. Нагадаємо, ці угоди Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи укладає напряму, без застосування тендерних процедур.

За даними аналітичної платформи YouControl, чоловік з такими даними (ПІБ та дата народження) мав борги перед банком. Також з людини з таким ПІБ у Херсоні стягували борги за комунальні послуги через суд. В обидвох випадках постачальником є ФОП Чорнявський Олександр Анатолійович. Підприємець офіційно зареєстрований 14 березня 2024 року, тобто досвіду у нього близько трьох місяців.