Херсонщині допомагають сусідні області

1 год назад 0

Таку потрібну допомогу Херсонщині у скрутні часи надають сусідні з нами області України — Дніпропетровська та Миколаївська
Зокрема, аварійні бригади енергетиків з Дніпропетровщини повернули світло в будинки для 3,6 тисячі мешканців у 13 населених пунктах Херсонської області, які понад місяць були знеструмлені через бойові дії. Вдалося повернути світло у села Високопільського району: Краснівка, Свободне, Кам'янка, Пригір'я, Розівка, Кочубеївка, Заградівка, Орлове, Нова Шестірня, Рівнопілля, Світлівка, Микільське та Наталине. Про це йдеться в пресрелізі компанії "ДТЕК Дніпровські електромережі", який отримало Суспільне.
Днями з Миколаєва до лікарень Херсонської області направлено 4 компактних дихальних апаратів ШВЛ. Як повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, медичне обладнання є мобільним та оснащене потужними акумуляторами: «Завдяки їх мобільності ефективно працюватимуть у будь-якому місці, що дуже важливо для надання допомоги пацієнтам у воєнний час», — говорить Ганна Замазєєва. За її словами, відправити апарати ШВЛ до окупованої Херсонщини стало можливим завдяки тісній співпраці Гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи») з ГО «Гармонія+».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.