Херсонський ліцей харчової промисловості оптимізують

2 недели назад 0

Херсонський професійний ліцей харчової промисловості працює з 1 вересня у штатному режимі, та цього року без першокурсників. Заклад, як і деякі інші профтехучилища, підпадає під оптимізацію.
Це — один з найстаріших професійно-технічних закладів у місті. Ліцею 95 років та 100-річний ювілей він навряд чи відзначить, говорить директорка Наталія Калініченко. Попри усі намагання зберегти заклад, держзамовлення вони не отримали і змушені були повернути документи вступникам, продовжує жінка. Цього року до закладу збиралися вступити близько 70 дітей.

"На жаль, перших курсів у нас немає. Хоча кількість охочих була достатньо велика. І приймальна комісія працювала теж у звичайному режимі. І діти приходили на навчання, вступали на професії тістороб-пекар, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу. Це такі спеціальності досить популярні. Тому я думаю, що вони б відкрились. Але держзамовлення ми не отримали, тому ми змушені були попередити родини і батьків цих дітей, щоб діти шукали інший навчальний заклад", — каже Наталія Калініченко.
Суспільний.Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.