Херсонський спортсмен розповів про свою участь в Олімпіаді

3 года назад 0

Андрій Проценко, Заслужений майстер спорту, представляв Україну на олімпіаді в Токіо 2020 у стрибках у висоту. У кар'єрі спортсмена ця олімпіада була третьою. Проте вперше херсонець не потрапив у фінал, тому що не пройшов кваліфікаційний відбір.
Сьогодні Андрій Проценко у залі. Це його звичайне тренування. Розпочав їх одразу по поверненню в Україну. На олімпіаді в Лондоні він був 9-м, у Ріо — 4-м, цього разу у Токіо вперше не потрапив до фіналу.
Учасник Олімпіади 2020 у Токіо Андрій Проценко, говорить, що можливо було його недопрацювання, але і не було гідних умов.
Олімпіаду в Токіо спортсмен запам’ятав гарною організацією та карантинними обмеженнями. За словами Андрія, японці все гарно організували.
"Не вистачало глядачів, але багато спортсменів приходило вболівати, атмосфера була змагальна", — розказує спортсмен.
В Токіо Андрій був 10 днів. Говорить, адаптація була важкою. Докучала спека та зміна часових поясів. Андрію допоміг досвід змагань у Китаї та Кореї.
"Мені допоміг попередній досвід участі. Влада не давала можливості завчасно приїхати, щоб акліматизуватись. Спортсменам було важко, бо змагання відбувались рано, а для нас це глибока ніч", — каже чоловік та додає — "Спека така була неприємна, сонце з тебе все витягувало, трохи дощі полегшили, але скарг на клімат було багато, в мене також".
Андрій говорить, нині — настрій оптимістичний. Налаштований на наступні змагання та олімпіаду у Парижі -2024.
"На цей час ще є кілька стартів, фінал діамантової ліги у вересні, тож не припиняю тренування. Намагаюся виправити помилки у цьому сезоні та показати гарний результат" , — розповів учасник Олімпіади у Токіо 2020 Андрій Проценко.

Суспільне. Херсон