На Херсонщині планують відновити змішану форму навчання в школах

3 недели назад 0

На правобережжі Херсонщини у 2024-2025 навчальному році планують відновити навчання в змішаній формі в 5 школах (ред. онлайн і офлайн) форматі навчання.

Про це  на сторінці очільника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна. 

Зазначається, що школи розташовані в громадах, де облаштовані укриття. 

“Наразі очікуємо рекомендації фахових комісій по кожній із захисних споруд”, – додав держслужбовець. Він зазначив про відновлення шкіл та дитячих садків, що пошкоджені від обстрілів російськими військовими: 

“Сформували перелік з ремонту 28 освітніх закладів. Важливо, що у 18 передбачено будівництво укриттів”.В минулому навчальному році облаштували 24 укриття в школах. 

  • Очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін в ефірі телемарафону “Єдині новини”  про те, що з 1 вересня 15 шкіл планують почати працювати у змішаній формі навчання у віддалених громадах правобережжя Херсонської області.
  • У Нововоронцовській громаді на Херсонщині  укриття в лікарні та ліцеї. Сховище в освітньому закладі може вмістити близько 850 людей.
  • На підготовку закладів освіти Херсонської області до роботи у змішаному (ред. онлайн і офлайн) форматі навчання, у 2024 році Уряд  200 мільйонів гривень. Кошти спрямують на будівництво укриттів у трьох школах та ремонт діючих укриттів. У 2023 році на ці ж потреби виділили 15 мільйонів гривень.