На Херсонщині стартувала перша капітальна відбудова транспортної інфраструктури

4 недели назад 0

У Херсонській області розпочалась реконструкція зруйнованого залізобетонного мосту на трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України 

Відтак, це перша капітальна відбудова транспортної інфраструктури в Херсонській області. У відомстві зазначили, що з моменту звільнення правобережжя області дорога стала основною для доставлення продуктів, медикаментів, речей першої необхідності.

Після розмінування дорожники розчистили трасу М-14 та звели тимчасові переправи. Але вони не витримують автомобільного трафіку, що зростає.

Замість демонтованих уламків підірваної штучної споруди, буде міст на опорах з гофрованої сталі, зараз вже змонтовані три гофровані сталеві труби.

За даними Мінінфраструктури, це швидка та надійна методика будівництва, яка широко застосовується в Україні.

Крім того, передбачений проїзд 4 смугами руху, що забезпечить швидкий проїзд трасою та спростить пересування цивільного населення.
Франція подарувала Україні конструкції для трьох мостових переправ, які встановлять у Чернігівській області замість мостів, зруйнованих під час активних бойових дій.

23 лютого Україна почала отримувати гуманітарні мости з нової партії, яку передала Чехія.

 Україну прибули перші вантажівки з гуманітарною допомогою від Норвезького управління державних доріг, відтак Україна отримала від Норвегії 10 мостів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.