Окупанти в Генічеську зібрали фермерів зі всієї окупованої частини Херсонщини на зустріч: про що там йшлося

3 недели назад 0

Окупанти в  Генічеську готували фермерів Херсонщини до «правильного переоформлення» земель і віддачі врожаїв за безцінь.

Про це редакції  стало відомо з окупаційних джерел інформації.

Окупаційна асоціація «Народний фермер» у Генічеську організувала зустріч із представниками аграрного сектора, на якій обговорювались ключові аспекти «переоформлення» сільськогосподарських земель відповідно до законодавства Російської Федерації. 

Свою зустріч вони, вже традиційно, провели в стінах Дитячої школи мистецтв Генічеська, прикриваючи дітьми «особливо поважних персон», що перебували на нараді.

«Наша мета – забезпечити, щоб фермери могли продовжувати працювати на своїх землях і мати чітке розуміння їхнього правового статусу в нових умовах» , – розповів  Рамиль Замалетдинов , окупаційний депутат та заступник голови Херсонської обласної Думи.
Але, на зустрічі  були розглянуті не лише юридичні аспекти переоформлення земель, а й питання експлуатації фермерських господарств під контролем окупантів. «Індивідуальний підхід»до кожного фермера передбачає укладання невигідних угод, які забезпечать землевласникам лише мінімальний дохід від власних врожаїв, які зокрема будуть передаватися окупантам за безцінь для подальшого збуту країнам, що купують крадене українське зерно.