Протягом доби браконьєри нанесли збитків на 1 млн грн

2 года назад 0
16 лютого 2022 року патрулюючи підконтрольні водойми Херсонської області, державні інспектори рибпатруля задокументували 9 порушень природоохоронного законодавства.
В результаті проведених рейдів вилучено майже 275 кг водних біоресурсів та 12 од. заборонених знарядь лову загальною довжиною 200 метрів. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 1 058 641 грн.
Для прикладу, рибпатрульними викрито два правопорушення в акваторії р. Кошова, в районі СТ «Дамби» Корабельного району м. Херсон, в забороненому місці — зимувальній ямі здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову для любительського та спортивного рибальства — сітками мисиновими з човнів.
Під час затримання у першому випадку було виявлено та вилучено: гумовий човен, весла, сітки мисинові 2 од. та водні біоресурси, а саме: 182 екз. ляща (молодь) та по 1 екз. товстолоба (молодь) та тарані (молодь), загальною вагою 70,6 кг.
Збитки, завдані рибному господарству України внаслідок незаконного добування водних біоресурсів, склали 305 320 грн.
У другому випадку було виявлено та вилучено: дюралевий човен, сітки мисинові 3 од. та 445 екз. ляща (молодь) загальною вагою 198 кг. Сума збитків склала 733 805 грн.
Для належного документування даних правопорушень у відповідності до кримінального процесуального законодавства Херсонським рибоохоронним патрулем викликано працівників ГУНП у Херсонській області.
За даними фактами відносно правопорушників складені протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до суду.
У разі виявлення фактів порушення Правил рибальства прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Херсонського рибоохоронного патруля за номером телефону: (050) 012-35-73