Студенти Херсонського держуніверститету взяли активну участь у святкуванні Дня міста

4 недели назад 0

Молодь ХДУ з року в рік бере участь у заходах, присвячених святкуванню Дня міста. Студенти Херсонського державного університету не втомлюються доводити, що вони – найталановитіші й найкреативніші. І їхні запальні виступи на черговому святкуванні Дня міста стали тому підтвердженням.
Цьогоріч до святкувать Дня народження рідного міста долучилися понад 100 студентів та викладачів чотирьох факультетів Херсонського державного університету – української й іноземної філології та журналістики; фізичного виховання та спорту; культури і мистецтв; психології, історії та соціології.
Херсонський державний університет був представлений на двох локаціях – «Молодіжний квартал» на набережній по проспекту Ушакова та на святковому гала-концерті на схилах Дніпра у парку Слави. Студенти нашого освітнього закладу вражали херсонців вокалом, хореографією й організацією різноманітних спортивних змагань. Крім того, студенти ХДУ взяли активну участь у відкритті оновленого спортивного майданчика у парку «Херсонська фортеця».
Участь представників нашого університету – це ще й потужна профорієнтаційна робота. За словами проректора з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергія Кузнецова, на головній сцені міста – у парку Слави – був розміщений логотип Херсонського державного університету, як творчого партнера заходу.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.