Торік на Херсонщині зафіксували чимало рекордів

2 года назад 0

Торік на Херсонщині зафіксували чимало рекордів. Перша ділянка з вирощення люфи, рекордний урожай овочів та переліт повітряних куль через Олешківські піски. Зібрали найяскравіші в інфографіці:
До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи . Плоди цієї рослини після висушування використовують як губки для миття посуду або як мочалку. Ферма належить родині Жданових та розташована в Каїрах Херсонської області.
Навесні у Херсонській області зібрали найбільший урожай овочів з відкритого ґрунту – 1,1 мільйони тонн.
У день відкриття половини першої черги шляхопроводу ХБК-Таврійський було зафіксовано рекорд “з виготовлення та встановлення найдовшої монолітної постнапруженої плити балокового типу довжиною в 100 метрів”.
У вересні на День міста херсонців безплатно частували грузинськими хачапурі з дров'яної печі . За годину містянам роздали 333 хачапурі, що стало рекордом з наймасовішого частування цієї стравою.
У жовтні 2021 року Олешківські піски вперше перетнули чотири екіпажі повітряних куль на висоті 1 тисячі метрів. Це досягнення увійшло до Книги рекордів України, як “Переліт найбільшої пустелі в Європі найбільшою кількістю аеростатів”.
“Вгору”