Віталій Кличко: Ми не боїмося. Ми єднаємося перед загрозою!

2 года назад 0

Президент РФ Володимир Путін заявив про визнання «незалежності» нелегітимних формувань «ДНР» і «ЛНР», які є тимчасово окупованими частинами Донецької і Луганської областей. Він звернувся до Федеральних зборів із завданням ратифікувати це. Зі свого боку, очільник країни-окупанта указ про визнання вже підписав.
Із дій російської влади ми бачимо, що Росія фактично оголосила Україні війну. У Донецьку і Луганську купа російських військ, які сунули туди всю ніч. Оперативно, після виступу Путіна, і визнання ним абревіатурних утворень, зайшла орда, яка називає себе миротворцями. Агресори-миротворці?! Безглуздя і повна зневаги до міжнародного права і суверенітету незалежних країн! Цинічно і неадекватно правитель Росії поставив під сумнів існування української держави і українського народу.
Зауважу: Русь була Київською, а Київ – величним містом, іще коли десь були болота і ніхто не уявляв, що на них колись з’явиться Москва. Тому змиріться з цим. І зрозумійте нарешті: Україна обрала свій шлях і своє майбутнє! І воно – не в російській імперії. А – в цивілізованій демократичній спільноті країн. За цей вибір ми заплатили високу ціну. І відстоюємо його вже 8 років, відбуваючи російську агресію. Ми не боїмося і будемо боротися далі!
Демократичний світ, сподіваюся, розуміє масштаб загрози. Що Путін, який перекреслив дипломатичні зусилля для подолання кризи, зупинятися не збирається. Тому партнери України повинні невідкладно запровадити весь пакет санкцій проти агресора, який узгодили країни ЄС і НАТО. Ми дякуємо тим державам, лідери яких вже заявили про готовність застосувати санкції. Часу на розмови немає! Цю повзучу окупацію, кровопролиття, провокації і брехню, імперські амбіції потрібно зупинити! Бо апетити агресора зростатимуть. І не тільки щодо України.
Ми віримо в наші Збройні сили, ми створюємо територіальну оборону, ми єднаємося перед загрозою! Єднаємося незалежно від політичних переконань, симпатій чи емоцій. Ми повинні бути єдиним фронтом! І я пишаюся киянами, пишаюся українцями, які не піддаються паніці. І готові захищати свою країну і свою свободу. На нашій стороні – справедливість і правда. Ми – у себе вдома. І нам вирішувати, як повинна розвиватися наша країна. Це випробування, через які ми повинні пройти. Рішуче, усі разом, з холодним розумом і витримкою. – Щоб зберегти державу, щоб Україна стала сильнішою, стала успішною. Перемагають не тільки силою, перемагають духом! І українці це доводили не раз! Слава Україні!