У Херсоні відкрили пункт підтримки «Дії»

3 недели назад 0

Отримати від держави найпопулярнішу в часи епідемії цифрову послугу тепер допомагають в обласній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара в Херсоні, пише Голос України.
Фахівці її підрозділу (електронна бібліотека) відкрили пункт підтримки "Дія", де безплатно допомагають подати заявку в застосунку "Дія" для отримання COVID-сертифікату та згенерувати його, отримати електронний підпис для входу на портал "Дія" тощо. Можуть і роз'яснити причини найбільш розповсюджених помилок користувачів та відмов.
Завідувач відділу електронної бібліотеки Оксана Золотухна каже, що вже у перші дні роботи офлайн-пункту його послугами скористалися десятки відвідувачів. Це були і пенсіонери, котрі не могли самотужки розібратися, як контактувати з "Дією", і студенти, котрі вакцинувалися за кордоном і не знали, як чинити у такому випадку, і люди середнього віку.
Вочевидь, потреба у наданні таких консультацій зберігатиметься і надалі: адже вакцинуватися йдуть тисячі херсонців, і далеко не всі з них будуть спроможні без допомоги спеціалістів розібратися, як отримувати цифрові послуги — у когось телефон кнопковий, а хтось у віртуальних технологіях геть нічого не тямить.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.