З Миколаєва до Херсону: Координаційний центр доставив продукти від Всесвітньої продовольчої програми ООН

2 месяца назад 0

Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо» компанії «ТЕДІС Україна» виконав транспортування продовольчих наборів від Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme).

Доставка відбулася на замовлення найбільшої пацієнтської благодійної організації України «100% життя» та громадської організації «Суспільного Здоров’я та Позитивних Дій «Час Життя». Координаційний центр доставив 10 тонн продуктів харчування за маршрутом Миколаїв – Херсон. Як зазначили благодійники, тисяча наборів будуть доставлені адресно до людей, які не мають фізичної можливості особисто отримати продовольчі набори.

Всесвітня продовольча програма (ВПП) – одна з найбільших гуманітарних агенцій ООН, яка активно допомагає українцям з перших днів війни. ВПП надає підтримку харчовими продуктами, а також має програму грошових виплат для внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення.

Починаючи з 31 березня 2022 року, коли компанія «ТЕДІС Україна» створила Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги, було виконано 150 заявок і перевезено близько 215 тон вантажу від благодійних фондів та волонтерських організацій. Це продукти харчування (в тому числі дитячі), засоби гігієни, побутова хімія, одяг, медикаменти.

Найбільше доставок було виконано на замовлення благодійних фондів «Карітас України» та «Let’s help»: 53 і 51 відповідно. Також серед партнерів Координаційного центру такі благодійні фонди, як «Твоя опора», «Starenki», «Польова кухня Б-50» та Stay Safe UA.

За час роботи Координаційного центру «Допомагаємо. Перемагаємо» географія доставок охопила такі області як Київська, Чернігівська, Львівська, Тернопільська, Сумська, Харківська, Черновецька, Вінницька, Житомирська та Полтавська, а також міста: Запоріжжя, Полтава, Вінниця, Дніпро та Хмельницький.

Нагадаємо, що Координаційний центр «Допомагаємо. Перемагаємо» в грудні 2022 року потрапив до  благодійних фондів і організацій, який створено ESG Хабом Європейської Бізнес Асоціації.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.