Потужний прогрес: тенісистка з Каховки виграла третій міжнародний турнір за 2023 рік

9 месяцев назад 0

Юлія Стародубцева продовжує прогресувати від змагання до змагання. Дівчина вийшла у шостий фінал цього року і змогла там подолати китаянку.
Юлія Стародубцева (Україна) – Ван Яфань (Китай) 2:1 (3:6, 6:2, 6:2)
Українські тенісисти вкрай рідко виграють турніри у чоловічому розряді. Жіночого тенісу це стосується рідше, але і там поступово з'являються нові зірочки, пише  24 канал .
Так, турнір ITF у американському Далласі став успішним для дев'ятої ракетки України Юлії Стародубцевої. Уродженка Каховки йде аж на 260 місці у світовому рейтингу.

Юлія впевнено дійшла до фіналу, здолавши на своєму шляху головну фаворитку турніру Медісон Бренгл. У вирішальному матчі її суперницею стала Ван Яфань з Китая, 182 місце у рейтингу WTA.

Українка програла перший сет, віддавши два гейми на своїх подачах. Втім у наступних двох сетах Стародубцева не залишала шансів китаянці, яка змогла виграти лише чотири гейми.

Для Юлії це вже третій трофей в кар'єрі і всіх їх вона здобула цього року. Раніше українка тріумфувала на змаганнях у американських Спринзі та Самтері.