Херсонців запрошують на Ніч документального кіно DocudaysUA

4 месяца назад 0

Сьогодні, 16 грудня , херсонців запрошують на нічний перегляд фільмів у рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA  в Херсонській області.

Ніч документального кіно розпочнеться о 19.00 і триватиме до самого ранку в бібліотеці-філії №3 ЦБС м. Херсона. Найвитриваліші глядачі зможуть подивитися найкращі фільми фестивалю в режимі нон-стоп.

Організатори пригощають кавою, чаєм та печивом протягом кіноночі. За потреби, глядачі та глядачки можуть додатково взяти з собою їжу, спальні мішки або ковдри (якщо захочеться подрімати).

Показ відбудеться за адресою: вул. Робоча, б. 76а, Херсон.

Вхід вільний.

Перелік фільмів , включених у програму ночі кіно у бібліотеці:

  • Народжені бути вільними / Born to be free / Ґаяне Петросян, Великобританія, Росія 2017, 74'
  • Процес: Російська держава проти Олега Сенцова / The Trial: The State of Russia vs Oleg Sentsov / Аскольд Куров, Естонія, Польша, Чехія 2017, 70’
  • Ама-Сан / Ama-San / Клаудія Варежау, Португалія, Швейцарія, Японія / 2016, 113'
  • Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр «Емек» / Audience Emancipated: The Struggle for the Emek Movie Theater / Emek Bizim İstanbul Bizim, Turkey 2016, 48'
  • Чужа робота / Not My Job /Дєніс Шабаєв / Росія 2015, 70'
  • Природа мого серця / The Nature of My Heart / Яакко Рууска / Фінляндія, Німеччина 2016, 59'
  • Альфредо / Alfredo / Майке фон дер Лінден і Мар’є Губе / Нідерланди / 2016, 16'
  • Рок-н-рольники / Rocknrollers / Дан Бол / Нідерланди / 2016, 24'
  • Між іншим / Meanwhile / Юлія Аппен, Микита Лиськов , Олександра Васина, Наталка Целюба / Україна 2016, 25'
  • Ці речі, ці спогади / These Objects, Those Memories / Роджер Горн / Південна Африка 2015, 30'
  • Intro / Intro / Юлія Панасенко / Росія 2016, 30'
  • Моя донька Нора / My Daughter Nora / Ясна Країновіч / Бельгія, Франція 2016, 16'
  • В іншому світі / In Another World / Анна Бединська / Польща 2016, 26'
  • Я не тутешня / I’m Not From Here / Майте Альберді, Ґ’єдре Жіцките / Литва, Чилі 2016, 26'
  • акіяда / Rakijada / Нікола Іліч / Швейцарія 2016, 20'
  • Алтимир / Altimir / Кей Ганнаган / США, Болгарія 2016, 17'
  • Історія зимового саду / The Winter Garden’s Tale / Семен Мозговий / Україна 2017, 20'
  • До скорого / See you later / Юлія Кочетова-Набожняк / Україна 2016, 35'
  • Живі й нескорені / Alive and Undefeated / Дарія Гірна / Україна 2016, 13'
  • Укриття / Refuge / Анастасія Максимчук / Україна 2016, 21'
  • Щоденник / The Diary / Олександра Чупріна / Україна 2016, 34'
  • Холодні вуха / Dead Ears / Лінас Мікута / Литва / 2016, 42'
  • Домашні ігри / Home Games / Аліса Коваленко / Великобританія, Україна, Франція 2017, 17'
  • Пеперові зірки / Paper Stars / Інна Омельченко / Росія / 2016, 41'
  • У пошуках кращої долі / The World We Live In: Wandering Workers in Germany / Ганна Фішер, Німеччина 2016, 17'
  • Dixie Land / Dixie Land / Роман Бондарчук / Латвія Україна, Німеччина 2016, 60'
  • Війна химер / The War of Chimeras / Анастасія Старожицька, Марія Старожицька / Україна 2016, 94'
  • “Боротьба Джамали" / Jamala’s struggle / Елін Йонссон / Швеція 2017, 29'