В Херсоні направлені до суду кримінальні провадження стосовно адміністратора двох борделів

1 год назад 0

Нагадаємо, що діяльність місць розпусти, замаскованих під масажні салони, поліцейські припинили у листопаді минулого року. Щоденний незаконний прибуток борделів становив від 15 до 25 тисяч гривень. Найдорожчий сеанс насолоди там коштував понад 4000 гривень, яким користувались як чоловіки, так і жінки.

«Масажні салони» працювали цілодобово у Суворовському та Дніпровському районах міста Херсона. 30 повій з різних областей України (Львівської, Харківської, Житомирської, Дніпропетровської) надавали різноманітні послуги інтимного характеру за грошову винагороду. Немісцевим повіям надавали житло прямо у борделях.

Реклама надання сексуальних послуг здійснювалася шляхом розповсюдження  візитівок на вулицях перехожим та водіям, а також рекламувалася на різних інтернет-сайтах.

Під час проведення обшуку у борделях поліцейські вилучили гроші, отримані дівчатами за надання інтимних послуг, рекламні візитівки, журнал обліку відвідувачів, зароблених грошей, а також витрати на утримання місць розпусти.

Адміністратором «масажних салонів» виявилася 26-річна жителька Запорізької області, яка має двох малолітніх дітей. Крім адміністративних послуг, жінка надавала послуги за основною спеціалізацією борделів. Їй було повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень за ч.2 ст.302 Кримінального кодексу України «Створення або утримання місць розпусти і звідництво» та ч.2 ст.303 КК України «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією».

— Адміністратору було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Наразі досудове розслідування закінчилося і справи направлені на розгляд до суду. Жінці може загрожувати до 7 років позбавлення волі, — повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції Олег Шанько.

Відділ комунікації поліції Херсонської області