Фіскали Херсонщини виявили «нечистих на руку» митників

1 год назад 0

З початку цього року працівники управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Херсонській області відкрили 8 кримінальних проваджень за фактами протиправної діяльності, як співробітників ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, так і Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

В ході супроводження одного з таких кримінальних проваджень співробітники УВБ виявили факт зловживання службовим становищем з боку співробітників Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, внаслідок якого державним інтересам спричинено матеріальних збитків. Зокрема, за результатами попередніх перевірочних заходів оперативники встановили, що предметом протиправної діяльності став нафтоналивний танкер, який на теперішній час за рішенням суду заарештований.

Наразі по даному факту співробітники управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Херсонській області за процесуальним керівництвом Херсонської місцевої прокуратури та за участю інших правоохоронних органів проводять слідчі дії.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі