Херсонські патрульні повернули додому 6-річну дівчинку

2 года назад 0

На пульт «102» вчора близько 18-ї години звернувся водій одного з маршрутних транспортних засобів. Він повідомив, що в його автобусі знаходиться дівчинка, яка проїхала свою зупинку. На той час чоловік із дитиною перебували на кінцевій зупинці на площі Білозерській. Туди й вирушили патрульні після отримання виклику. На місці інспектори поспілкувались із заявником та дівчинкою.

Дитина розповіла, що їхала зі школи та заснула. ЇЇ на одн ій із зупинок мала зустріти мати, яка перебуває вдома з 3-місячним малям. Дівчинка не пам’ятала точної адреси. Поліцейські зв’язались із класним керівником школярки та встановили номер телефону її матері. У результаті патрульні дізнались адресу проживання сім’ї та вирушили до будинку на вулиці Університетській. Там інспекторів вже чекали батьки загубленої. Вони розповіли, що до маршрутного таксі дівчинку садовила знайома, яка також забирала зі школи свою дитину.

Мати чекала, як зазвичай, у домовлений час на зупинці, однак дочка з автобуса не вийшла. Батьки вирішили спочатку оглянути навколишні вулиці й до поліції не звернулись. Тато саме повертався з пошуків. 6-річну дівчинку передали батькам, які щиро подякували водію автобуса та інспекторам.