Как в Геническом районе декларации с врачами подписывают

11 месяцев назад 0

Как сообщалось ранее, уже 11800 договоров заключено жителями Генический район с врачами. Но оказывается, что в данной работе есть недостатки, которые ставят неудобства при выборе своего семейного врача.

Об этом в Фейсбук рассказала Людмила Шаховская, которая вместе с мужем обратилась к Генического больницы, чтобы заключить договор.

«Мабуть як і всі українці чула про медичну реформу, знаю, що треба шукати сімейного лікаря і укладати з ним декларацію, знаю, що ця процедура почалась ще з 1 квітня цього року і т.д. Чула навіть, що на лікарнях, які приєднуються до цього процесу, мають бути відповідні наліпки.

Вирішили з чоловіком нарешті навідатись до Генічеської районної лікарні і ми. Даремно шукала очами відповідну наліпку – її немає. Підійшла до регістратури, гадала, що там має бути написана великими літерами інформація, про те як, коли, де можна укласти декларацію. Де там! Жодної інформації про укладання декларацій.

Гаразд. Звернулась до регістратора. Мене направили до іншого корпусу. Думала, що по дорозі будуть якісь вказівники – марна надія! Знайшли відповідний корпус, сподівалась, що хоч тут будуть якісь пояснення. Нічого! Знов звернулась до регістратора, вона байдуже кинула у відповідь: там на столі є папка, де все написано. Дійсно, папка була, і перелік можливих сімейних лікарів був. Оскільки добрі люди порадили мені кого треба обирати, знайшла відповідне прізвище. Знов звернулась до регістратора, у якої узнала, де шукати обраного лікаря.

Виявилось, що треба приходити зранку, 20 везунчиків отримають талони і з ними, можливо, укладуть декларації (якщо встигнуть, звичайно). От тепер зважую, треба їхати о 6-ій ранку, щоб опинитись в числі везунчиків, чи краще вже залишатись ночувати на сходах корпусу. Досі вирішую. 

А тепер скажіть мені, люди добрі, лікарня не зацікавлена в укладанні декларацій? Чому? Хтось опирається цьому процесу? Знов таки, чому? Чи просто ми не вміємо організувати процес з повагою до людей.

Я начебто повернулась в минуле, коли черги були правилом життя, коли нормою було вдовольнятись тим, що тобі дають і не задавити зайвих питань. Може для того, щоб організувати цей процес треба втручання Президента (це ж він за все відповідає), або щонайменше треба викликати У. Супрун?", — написала жительница Генического района.