На Херсонщині засуджені отримали правову допомогу

1 год назад 0

Днями для засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, були організовані консультації з правових питань, які провела фахівець Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко. 

Варто сказати, що особи, які перебувають на обліку в Корабельному районному секторі Херсонського міського відділу з питань пробації, не тільки пройшли реєстрацію, яку зобов´язані проходити раз на місяць, але й отримали кваліфіковані та змістовні відповіді з питань трудового, цивільного та сімейного права.

Довідка. Пробація (походить від лат. probare «досліджувати, випробовувати») — вид умовного засудження, при якому засуджений поміщається на час випробного строку, встановленого судом, під нагляд спеціальних органів. Пробація виникла майже 200 років тому у Великій Британії як концепція поводження зі злочинцями і набула світового розповсюдження завдяки системі правосуддя США.

Консультації клієнтів пробації проводяться згідно з планом спільних заходів на 2018 рік їх, відрізняють, насамперед, фаховість, змістовність, конкретика, бо, крім пояснень, засуджені отримують рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації та застереження щодо недопущення протиправних дій.

Враховуючи, що 2018 рік оголошено в Україні Роком реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО», Олена Іпатенко приділила увагу просвітницькій роботі. Вона розказала про проект, який охоплює всю Україну, його цілі і задачі, про електронні сервіси Міністерства юстиції та вручила клієнтам пробації інформаційні буклети.

Відділ комунікацій Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області