Очільник поліції Херсонщини провів виїзний прийом громадян у місті Скадовськ

11 месяцев назад 0

Прийоми громадян керівництвом поліції Херсонської області – постійна практика. Крім щотижневих прийомів в Головному управлінні поліції області, систематично проводяться і виїзні прийоми в різні райони, під час яких начальник обласного главку поліції та його заступники особисто вивчають стан справ в підрозділах, приймають рішення на місці і допомагають людям. Сьогодні прийом громадян відбувся у Скадовському районі, який є курортним і населення якого у літні місяці значно збільшується за рахунок відпочивальників.

19 липня жителі курортного міста Скадовськ та району мали можливість звернутися з різними питаннями до начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артура Мєрікова. Прийом відбувався в адміністративній будівлі Скадовського відділення поліції, про що громадян попередили завчасно. 

Керівник поліції області вислухав питання місцевих жителів, які вказували на затягування розслідування кримінальних проваджень, просили вплинути на сусідів, які вчиняють хуліганство. Артур Мєріков прийняв до уваги пропозиції та побажання громадян щодо якісного покращення роботи окремих підрозділів поліції Скадовського району.

Кожен із заявників отримав вичерпну відповідь на хвилюючу його проблему. Деякі питання начальник ГУНП взяв під особистий контроль з подальшим обов'язковим наданням офіційної відповіді заявнику.

– Якщо людина прийшла на прийом, значить, на певних напрямках діяльності ми не допрацювали. Важливо знати свої помилки, певні недоліки в роботі і виправляти їх, – зазначив начальник поліції області Артур Мєріков.

Керівник Головного управління Національної поліції в Херсонській області  вважає за необхідне проводити подібні прийоми, де він безпосередньо може дізнатися проблемні питання людей та допомогти їх вирішити. А також з'ясувати, в чому іноді не спрацьовують належним чином його підлеглі. Скаргам громадян на дії поліцейських приділяється особлива увага. Якщо заявник висловлює невдоволення роботою конкретного співробітника або підрозділу, таке питання Артур Мєріков намагається врегулювати ще до закінчення прийому.

Окрім проведення прийому громадян, Артур Мєріков націлив керівника Скадовського відділення поліції на необхідність посилення заходів безпеки на дорогах та морському узбережжі, щоб максимально убезпечити громадян від злочинних проявів.

Відділ комунікації поліції Херсонської області