Поліція Херсону розглядає дві основні версії нападу на Катерину Гандзюк

1 год назад 0

Правоохоронці затримали п'ятьох осіб, підозрюваних у скоєнні цього злочину.

Двоє взяті під варту, ще трьом, які дають покази і співпрацюють зі слідством, суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, повідомив перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

Наразі слідство розглядає дві основні версії нападу: професійна діяльність Катерини Гандзюк на посаді виконуючої обов’язки керівника апарату Херсонської міськради та її громадська та політична діяльність як активіста. 

Правоохоронці встановили п’ятьох осіб, причетних до вчинення злочину. Серед них – організатор, пособники, виконавець та водій. Троє учасників злочину, які не були виконавцями та організаторами, а — саме водій та пособники — пішли на співпрацю зі слідством та дають покази. З ними в рамках слідчих дій вже проведено слідчий експеримент.  

Оскільки ці громадяни надають максимальну допомогу в розслідуванні і співпрацюють зі слідством, судом було прийнято рішення про обрання запобіжного заходу для них у вигляді цілодобового домашнього арешту з використанням радіоприладу для відстеження (браслет). Стосовно організатора та виконавця обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 

«У нас є всі необхідні докази по пособниках, виконавцях і організатору. Наразі ми відпрацьовуємо версії у напрямку встановлення замовників та посередників у вчиненні цього злочину», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

Читайте також: У Херсоні евакуювали школу через вибуховий пристрій.