Таксист «на бляхах» поповнить бюджет мінімум на 17 000 гривень штрафу

2 года назад 0

Цього разу працівники оперативного управління спільно з фахівцями управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, за сприяння Управління Патрульної поліції в м.Херсоні, встановили, факт провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання — водія однієї з відомих служб таксі обласного центру.

За результатами перевірки оперативники склали на водія — порушника протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Окрім того, матеріали щодо встановленого факту направлено до Херсонської митниці ДФС для притягнення винної особи до адміністративної відповідальності за порушення вимог Митного кодексу України.

Спеціалісти фіскальної служби області продовжують активну роботу щодо припинення незаконної діяльності служб таксі Херсона з використанням автотранспортних засобів із іноземною реєстрацією без державної реєстрації та без отримання дозвільних документів.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області