У Херсоні запрацювало Почесне консульство республіки Кореї

11 месяцев назад 0

У Херсоні запрацювало Почесне консульство республіки Кореї.

З цієї нагоди відбулась урочиста зустріч керівництва області та міста з корейською делегацією – Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Лі Янг-Гу та Консулом Посольства Республіки Корея паном Шин Кю Хо.


Як відзначив Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу, до консульського округу входить три області – Херсонська, Дніпропетровська та Запорізька, тому, не дивно, що спочатку був досить складний вибір із розміщенням головного центру. Проте, значну перевагу отримала Херсонщина.

«Сільське господарство – індустрія майбутнього. У вас гарні врожаї і чудові перспективи у цьому напрямку в майбутньому», – відзначив пан Лі Янг-Гу одну із переваг нашого регіону.

Почесним консулом Республіки Корея в м.Херсоні став наш відомий земляк, голова наглядової ради «ТАВР Медіа» та засновник всеукраїнського дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» Микола Баграєв.


«В родині наших найближчих друзів – поповнення. Окрім друзів в Швеції та Прибалтиці, тепер ми маємо друзів і в Кореї, – зазначив голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер та додав, – Я пишаюсь дружбою з Миколою Баграєвим. Це людина, яка вміє консолідувати не тільки людей, а й суспільство. Це людина, яка зробила багато для розвитку культури і самого суспільства не тільки нашого регіону, а всієї держави. Дякую вам і вітаю на Херсонській землі».

Після офіційної частини відбулось урочисте відкриття Почесного консульства республіки Кореї в м.Херсоні з перерізанням червоної стрічки.Попереду у обох сторін чимало роботи в плані налагодження спільної діяльності. Але вже сьогодні і херсонці, і делегація Кореї впевнені, що тісна співпраця та взаємодія вже в найближчий час принесуть хороші плоди для обох країн.

Довідка. Почесне консульство республіки Кореї в м.Херсоні розташовується за адресою: м.Херсон, вул. Лютеранська, 24, оф.401.