Херсонська легкоатлетка вдало виступила на чемпіонаті Європи

25 червня у Ліллі завершилася Суперліга командного чемпіонату Європи. Участь у ній цього року брали 11 збірних, включаючи Україну. Про це інформує Федерація легкої атлетики України.

За результатами турніру дві збірні, які посіли останні місця, на наступному чемпіонаті виступатимуть у Першій лізі, у той час як три найкращі команди Першої ліги перейдуть до Суперліги.

В активі української збірної 11 нагород, з них дві найвищого ґатунку. За підсумками змагань збірна України зі 236,50 очками посіла шосте місце. Перемогли німці (321,50), поляки — другі (295), французи — треті (270).

Друге місце і 10 очок до скарбнички України виборола представниця Херсонщини, спортсменка із Олешек  Юлія Шматенко.
Після успішного і впевненого виступу на Кубку Європи з бігу на 10000 метрів Юлія надзвичайно сильно виступила і на командному чемпіонаті Європи. Значну частину дистанції 5000 метрів саме вона лідирувала або трималася відразу за лідером. Випередити Юлію змогла лише іспанка Ана Лозано (15.18,40 хв). Шматенко з найкращим результатом сезону друга (15.30,36 хв).