На Херсонщине состоялся ежегодный традиционный турнир по баскетболу среди девушек

6 жовтня 2018 року у Палаці Спорту Голопристанського міського центру «Спорт для всіх» відбувся щорічний традиційний турнір з баскетболу серед дівчат 2002/2004 року народження та молодше. Турнір проводився з метою підготовки команд «Чемпіон» до ІІ туру Чемпіонату України Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної ліги (старша команда) та старту у регіональному ЧУ ВЮБЛ (молодша команда).

На турнір до нас завітали команди ДЮСШ Первомайськ Миколаївської області. Формат змагань був дещо незвичайним, команди грали не чотири періоди по 10 хвилин, а шість по 10 хвилин зі зміною п’ятірок (старші та молодші). Незважаючи на такий експеримент ігри видалися цікавими, інтригуючими, з цікавими комбінаціями та влучними кидками з різних дистанцій. В підсумку цього баскетбольного марафону, команди «Чемпіон» м. Гола Пристань здобули перемогу з рахунком 62:51 над командами ДЮСШ Первомайськ та здобули кубок «Золота Осінь 2018». Найрезультативнішими гравцями стали Світлана Міронова (старша команда) та Альбіна Кулеба (молодша команда).