Показники розвитку області покращилися, але ще потребують наполегливої праці

Показники розвитку області покращилися, але ще потребують наполегливої праці

2 года назад 0

Учора, відкриваючи нараду з питань моніторингу та супроводження показників соціально-економічного розвитку області за підсумками І півріччя 2017 року в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій зазначив: «Нещодавно вийшов новий рейтинг діяльності голів ОДА від громадської організації КВУ за яким показники нашої діяльності значно покращилися, але є і показники над якими треба працювати. Обговорити це ми і зібралися на сьогоднішньому засіданні».

Радник голови ОДА з економічних питань Микола Вороніч зазначив, що незабаром буде оприлюднено офіційний рейтинг Кабінету Міністрів України, який теж підтвердить покращення показників, спрогнозованих групою ОДА з питань моніторингу та супроводження показників соціально-економічного розвитку області.

Так, за підсумками І півріччя поточного року завдяки вжитих структурними підрозділами ОДА заходам, покращилися результати та підвищилося рейтингове місце Херсонської області за такими показниками. За індексом промислової продукції вдалося піднятися з 17 місця за підсумками січня-березня поточного року на 14 місце, за індексом сільськогосподарського виробництва – з 21 на 4 місце, за обсягом продукції сільського господарства – з 9 на 1 місце, за темпом зростання обсягу прямих іноземних інвестицій – з 24 на 12 місце.

Однак гострою залишається проблема з обсягом прийнятого в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тис. населення та темпом зростання обсягу прийнятого в експлуатацію житла, за якими область займає 25 та 23 місця відповідно. Необхідно й надалі плідно працювати та вже зараз аналізувати показники за 9 місяців поточного року та 2017 рік в цілому.

В ході засідання було підведено підсумки І півріччя. Зазначалося, що рейтингові показники потребують покращення. Вже завершуються 9 місяців 2017 року, часу обмаль, тому необхідно проаналізувати показники та вжити всіх заходів для виправлення ситуації за відповідними напрямами.

Завершаючи засідання Дмитро Бутрій доручив керівникам структурних підрозділів надати Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації розрахункові значення рейтингових показників за 9 місяців поточного року, які ляжуть в основу річного рейтингу та відповідне їх обгрунтування.

Автор: Кудлай Валерій, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА