Студенти Держуніверсітету написали укураїнський радіодиктант

2 года назад 0

Непомітно, крок за кроком, зусиллями безліч справжніх патріотів в нашій країні з’явилася нова традиція, вже 21 рік поспіль в Дня української мови та писемності проходить радіодиктант національної єдності.

Як пише на своїй сторінці в соціальних мережах ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський:

Наша сила – в єдності! Сьогодні близько 500 студентів, викладачів, співробітників, випускників Херсонського державного університету, слухачі «Університету третього покоління» об’єдналися заради збереження та популяризації української мови.

Одночасно на 8 локаціях університету ми всі разом писали диктант національної єдності, який вже 21 рік поспіль проходить 9 листопада з нагоди Дня української мови та писемності.

Це дуже зворушливо! У наш час гаджетів, голосових та відеомеседжів ми взяли звичайні ручки, листи паперу, слухали та записували чудовий текст, який читав письменник Юрій Андрухович. Кажуть, трохи зашвидко читав.

Пись менник Юрій Андрухович.

Упевнений, сенс таких загальнодержавних акцій саме в об’єднанні людей, які поважають мову, традиції, свій народ… Коли ми разом, коли є команда та підтримка, то помилки не страшні. Які б вони не були – орфографічні, синтаксичні чи управлінські, життєві. Все можна виправити — було б бажання!