Непомітно, крок за кроком, зусиллями безліч справжніх патріотів в нашій країні з’явилася нова традиція, вже 21 рік поспіль в Дня української мови та писемності проходить радіодиктант національної єдності.
Як пише на своїй сторінці в соціальних мережах ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський:
Наша сила – в єдності! Сьогодні близько 500 студентів, викладачів, співробітників, випускників Херсонського державного університету, слухачі «Університету третього покоління» об’єдналися заради збереження та популяризації української мови.
Одночасно на 8 локаціях університету ми всі разом писали диктант національної єдності, який вже 21 рік поспіль проходить 9 листопада з нагоди Дня української мови та писемності.
Це дуже зворушливо! У наш час гаджетів, голосових та відеомеседжів ми взяли звичайні ручки, листи паперу, слухали та записували чудовий текст, який читав письменник Юрій Андрухович. Кажуть, трохи зашвидко читав.
Пись менник Юрій Андрухович.
Упевнений, сенс таких загальнодержавних акцій саме в об’єднанні людей, які поважають мову, традиції, свій народ… Коли ми разом, коли є команда та підтримка, то помилки не страшні. Які б вони не були – орфографічні, синтаксичні чи управлінські, життєві. Все можна виправити — було б бажання!
Збірка творів української письменниці Оксани Забужко потрапила до переліку найочікуваніших книжкових новинок 2020 року за версією New York Times. Зазначається, що до збірки увійшли історії, що стосуються Помаранчевої революції,... Подробнее
Конкурс посвящен 30-й годовщине Независимости Украины. Участия в конкурсе могут принять дети в возрасте от 3 до 18 лет. Конкурс проводится по двум категориям – фотография и рисунок. Условие,... Подробнее
Усі культурні цінності, які перебувають у віданні Міністерства культури і передані у тимчасове користування релігійним громадам, на сьогодні залишаються на місці. Про це повідомила перший заступник міністра культури Світлана... Подробнее