Збірна Херсонщини з кіокушин карате виборола перше загальнокомандне місце у Полтаві

Вихованці комунального закладу «Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» Херсонської обласної ради допомогли херсонській збірній посісти перше загальнокомандне місце у Відкритому Кубку України з кіокушин карате (WKB), що відбувся у Полтаві з 15 по16 лютого.

Змагання проходили серед дітей, юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів в розділі «ката». Спортсмени змагалися в 9 вікових категоріях у чоловіків і 6 вікових категоріях у жінок. У змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з усіх регіонів України.

19 найкращих вихованців ОКДЮСШ «Динамо» виступили у складі збірної команди Херсонської області. У нелегкій та напруженій боротьбі наші спортсмени завоювали 9 золотих та 4 бронзові нагороди. Завдяки цим нагородам збірна Херсонщини посіла перше місце в загальнокомандному заліку.

Переможців та призерів підготував тренер-викладач КЗ «Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» Херсонської обласної ради – Жиров Олег Олегович.