Поліція Херсонщини продовжує підтримувати багатодітні та родини вимушених переселенців

4 недели назад 0

Поліцейські з волонтерами постійно допомагають родинам із дітьми, які постраждали та нині потерпають від російської агресії, які втратили дім внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС, а нині не мають можливості придбати продукти харчування та речі, необхідні у щоденному побуті. Правоохоронці регулярно відвідують такі сім’ї, щоб дізнатися про їх потреби та якнайшвидше допомогти.

Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Цього разу спільно з поліцейським офіцером громади ювенали відвідали багатодітні та внутрішньо переміщені сім’ї у Музиківській громаді й Херсоні. Поліцейські поспілкувалися з батьками та дітьми, дізналися, чого вони потребують у побуті, як хлопчики й дівчата залучені до освітнього процесу і чого їм не вистачає для якісного онлайн-навчання.

Потреби були у теплому одязі, постільній білизні та засобах індивідуальної гігієни. Спільно з волонтерами поліцейські зберуть усе необхідне та згодом привезуть родинам. А щоб трохи розрадити дітей та підняти їм настрій, ювенали подарували їм м’які іграшки та розвиваючі ігри.
Правоохоронці та волонтери роблять все необхідне, щоб зробити життя людей на деокупованих територіях більш комфортним та допомогти їм подолати тимчасові труднощі.