Заступник голови Херсонської облради Єгор Устинов побачив «Восьме чудо світу»

3 недели назад 0

У Херсонському обласному художньому музеї імені Олексія Шовкуненка відкрилася виставка мікромініатюр під назвою «Восьме чудо світу» майстра Володимира Казаряна. Особисто ознайомився з філігранними мікрошедеврами перший заступник голови облради Єгор Устинов.
«Я прочитав прес-реліз і у мене не було сумнівів відвідати виставку. Ми часто захоплюємося витворами мистецтва західної культури. Тут я побачив абсолютно унікальні речі. Звичайно, ви людина великого таланту. Якщо людина талановита – вона талановита в усьому. Це 100 % про Вас. Цілковито дивовижний талант: так точно координувати рухи, створюючи ці витвори. Це унікальні речі. Це дозволяє подивитися на мистецтво по-іншому!», – відзначив Єгор Устинов.

В експозиції представлені найменші у світі витвори мікромініатюрного мистецтва, які можна розглянути лише в мікроскоп.Кожна мініатюра створюється вручну за особливою авторською технологією. Мікрошедеври майстер створює в паузах між ударами серця.
«Цим мистецтвом я підтверджує свою місію – нести людям радість та прекрасне. Через ці мініатюри хочу достукатися до людських сердець, аби кожен розумів у якому тендітному світі ми живемо, як у ньому багато таємниць! Ми маємо розуміти сенс життя і відкривати нові горизонти, роблячи цей світ краще, а душі людей – добрішими й чистішими!» , – поділився митець Володимир Казарян.

Серед експозиції – підкована блоха на кінчику волосини, караван верблюдів у вушку голки, зоопарк у волосині, слони, що балансують на людській волосині, скульптура Мерлін Монро на торці волосини, мікрокамей «Лик Ісуса Христа» в рисовому зерні та багато інших шедеврів.
З унікальними експонатами виставки «Восьме чудо світу» Володимира Казаряна можна ознайомитись у Херсонському обласному художньому музеї імені Олексія Шовкуненка ще протягом місяця.
Херсонська обласна рада
Довідка: Володимир Едуардович Казарян – видатний майстер світового мікромініатюрного мистецтва, автор творів, що вражають своєю унікальністю, мікроскопічними розмірами, красою. За 40 років Володимир Едуардович Казарян створив понад 600 мікромініатюрних творів.
Виставка мікромініатюр Володимира Казаряна за 35 років побувала у багатьох містах України, у Прибалтиці, Чехословаччині, Єгипті, Америці, де користувалася величезним успіхом. А в Америці за рейтингом увійшла до десятки найдивовижніших видовищ світу.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.