«Донбас» – «Дніпро» 4:1

19.10.21. Тур 11. «Донбас» – «Дніпро» 4:1 (1:0, 1:1, 2:0).

Донеччанам треба було перервати двоматчеву серію поразок, і в дебюті зустрічі «Донбас» прогнозовано захопив ініціативу, але  Сергій Писаренко  успішно захищав ворота «Дніпра». До середини першої третини матчу херсонці стали створювати моменти у відповідь біля воріт  Богдана Дяченк а . Перед перервою донеччанам вдалося те, що не вийшло у «щук» перед цим: закинути в більшості – 1:0.

Другий період команди розпочали з розміну уколами: на початку перевагу «Донбасу» дальнім кидком подвоїв  Олександр Фірсов , але тут же  Рамазан Алдамжаров  відіграв одну шайбу для херсонського клубу, випередивши всіх на п’ятачку перед воротами. Завелися команди, по черзі атакуючи один одного, і хвилини перед другим перервою в атаці провів вже «Дніпро», але  Віталій Кирющенков  не зміг використати свій шанс і зрівняти рахунок.

У третьому періоді «Донбас» впевнено повів в грі, третю шайбу здалеку закинув  Андрій Григор’єв , а потім дубль кидком в неприкритий кут воріт оформив Сигарьова. «Дніпро» намагався зменшити відрив, але більш «щукам» переграти Дьяченко не вдалося.

Шайби: 1:0  – 17:35 Сигарьов (Жульдіков, Шишлянніков, більш.),  2:0  – 21:20 Фірсов (Мєдвєдєв),  2:1  – 21:57 Алдамжаров (Хамматов, Савріцький),  3:1  – 46:06 Григорьєв (Мєдвєдєв),  4:1  – 50:25 Сигарьов (Ігнатенко, Жульдіков)

«Донбас»:  Дьяченко (Ворис); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Жульдіков – Фірсов, Андрейків – Григорьєв, Ігнатенко; Сигарьов (А) – Бірюков – Шишлянніков, Мєдвєдєв – Буценко – Коренчук, Морозов – Захаров (К) – Кривошапкін, Разумов – Даніленко – Трандафілов.

«Дніпро»:  Писаренко (Захарченко); Ратушний (К) – Савріцький (А), Панков – Кардашев, Будько – Кругляков, Філімонов; Алдамжаров – Хамматов (А) – Целогородцев, Русаков – Дворнік – Кирющенков, Тищенко – Булах – Гринкевич, Дуюн – Кашевко.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»