Херсонські гуртківці вибороли 17 призових місць у Відкритому Кубку першості з контактного карате

В Одесі, в Міжнародній школі спорту, відбувся Відкритий Кубок першості з контактного карате, який зібрав 450 спортсменів з різних міст країни: Херсона, Миколаєва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Вінниці.

У чемпіонаті взяли участь 31 вихованець гуртка «Контактного карате» та «Карате – тренуймося разом» (керівник Абельмазов А. А.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

За підрахунками судів гуртківці вибороли 17 призових місць: 7 медалей І ґатунку, три медалі ІІ ґатунку, сім медалей ІІІ ґатунку.

Переможцями стали: Бондаренко Нікіта, Касаткін Назар, Клінков Олександр (НВК №48), Герасимова Валерія (Початкова школа №7), Руднік Іван, Руднік Дар’я (ЗОШ №50), Радзиховський Олег (Спеціалізована школа №52).