Спортсменка з Каховки здобула першість на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Польщі

8 месяцев назад 0

Учора, 24 серпня, на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів із порушенням слуху в складі збірної України золоту медаль виборола спортсменка з Каховки Ангеліна Міхеєнко. Змагання триватимуть у Польщі до 26 серпня.

Про це Херсонська ОВА.

Фото зі сторінки ХОВА

Ангеліна Міхеєнко — вихованка Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи. У складі збірної Національної команди України здобула перше місце в естафеті 4×400 метрів серед юніорів та третє місце серед дорослих спортсменів.

Нагадаємо, що в другий день чемпіонату, 22 серпня, «золото» здобула  спортсменка з Нової Каховки Юлія Кисильова.

Херсонка Анна Гонтар встановила світовий рекорд на чемпіонаті світу з параплавання. Серед жінок на дистанції 50 метрів стилем плавання "фристайл" Анна перемогла з результатом 32.55.