Спортсмени обласної КДЮСШ завоювали медалі на Чемпіонаті Херсонської області з боксу

З 23 по 26 січня у м. Олешки відбувся Чемпіонат Херсонської області з боксу серед юніорів 2003-2004 років народження.

Вихованці комунального закладу «Обласна комплексна ДЮСШ» Херсонської обласної ради показали високі результати у спарингах. Так, Радислав Пазич та Богдан Лопатін стали абсолютними чемпіонами у своїх вагових категоріях.

Поступившись у фінальному поєдинку, почесне друге місце зайняв Ростислав Пазич, а Тимофій Семків завоював бронзову нагороду.

Відзначимо, всіх спортсменів-переможців підготував тренер-викладач з боксу Володимир Дзядевич.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер активно працює у напрямку розвитку шкіл дитячо-юнацького та професійного спорту, адже високі спортивні досягнення херсонців є важливою складовою іміджу всієї Херсонщини. Зокрема, нещодавно гуманітарна комісія погодила виділення коштів на відновлення системи опалення у СДЮСШОР з боксу ХОО ФСТ «Україна». Заклад є одним із базових для проведення різних змагань, в тому числі й всеукраїнських. Вже навесні тут планує провести збори національна збірна з боксу.