На Херсонщині водії пошкодили опори ліній електропередач

1 месяц назад 0

Минулого тижня водії-невдахи у двох населених пунктах Василівці та Дніпрянах (район обслуговування Центрального регіонального управління розподільних мереж) пошкодили опори ліній електропередач. Внаслідок інциденту без електропостачання залишилися більше сотні мешканців двох сіл. Про це інформує прес-служба АТ «Херсонобленерго».

Всі обставини ситуації з’ясовуються.

Водії, які пошкодили опору і зникли з місця ДТП, крім відшкодування завданих збитків загрожує відповідальність, передбачена законодавством України.
Бригади енергетиків оперативно замінили пошкоджені електроопори і відновили електропостачання мешканцям.

Подібні аварії — це не лише незручності для споживачів, вони негативно впливають на планову роботу енергетиків. В той час, коли працівники, які мали виконувати технічне обслуговування електромереж, змушені відволікатися на ліквідацію аварії та відновлення енергопостачання після ДТП.

Енергетики звертаються до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість, не виконувати ризикованих маневрів, що можуть призвести до наїзду на опори ліній електропередач та привести до тяжких наслідків.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.